Skip to product information
1 of 1

Whispering Angel Rose 2021 0.75L

Whispering Angel Rose 2021 0.75L

Regular price 4,003 ALL
Regular price 4,003 ALL Sale price 4,003 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë Rose

KRAHINA -Provence, Francë.

VARIETETET -Grenache, Cinsault dhe Rolle (Vermentino)

PËRMBAJTJA E ALKOOLIT -13%

 

PAMJA E VERËS -Ngjyrë pjeshke e lehtë

SHIJA -Shije e pasur frutash: pjeshkë, qershi dhe frutat e pyllit, duke i dhënë një shije të lehtë dhe të këndëshme.

ABINIMI

Perfekte për tu shoqëruar me fruta deti, sidomos crudo
View full details