Skip to product information
1 of 1

Tormaresca Neprica Cabernet Sauvignon 2018 0.75L

Tormaresca Neprica Cabernet Sauvignon 2018 0.75L

Regular price 2,167 ALL
Regular price Sale price 2,167 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe.

KRAHINA -Puglia / Itali.

VARIETETET -Cabernet Sauvignon 100%

PËRMBAJTJA E ALKOOLIT -14%

PAMJA E VERËS -Ngjyrë e kuqe rubini me nuanca vishnje.

SHIJA -Ne shije është një verë e plotë me aroma të theksuara qershie vishnje dhe fruta pylli.

View full details