Skip to product information
1 of 1

Terrazas De Los Andes Reserva Malbec 2020 0.75L

Terrazas De Los Andes Reserva Malbec 2020 0.75L

Regular price 4,400 ALL
Regular price Sale price 4,400 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe.

KRAHINA -Mendoza / Argjentinë.

VARIETETET -Malbec 100%

PËRMBAJTJA E ALKOOLIT -14%

PAMJA E VERËS -E kuqe e errët e dendur me trup të plotë.

SHIJA -Buqetë e pasur ku perceptohet këndshëm manaferra, kumbulla hoshafe, çokollata dhe erëza si piperi dhe vanilja. Notat e barrikut ia rrisin akoma më tepër perceptimin e tymosjes dhe erëzave.

View full details