Skip to product information
1 of 1

Terrazas De Los Andes Reserva Cabernet Sauvignon 2016 0.75L

Terrazas De Los Andes Reserva Cabernet Sauvignon 2016 0.75L

Regular price 1,980 ALL
Regular price 4,620 ALL Sale price 1,980 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe.

KRAHINA -Mendoza / Argjentinë.

VARIETETET -Cabernet Sauvignon 100%

PËRMBAJTJA E ALKOOLIT -14%

PAMJA E VERËS -E kuqe rubin me trup të dendur.

SHIJA -Aromë boronice dhe vishnje, piper dhe eukaliptus, tepër elegante, me shije që zgjat.

View full details