Skip to product information
1 of 1

Sensi Ninfato Sangiovese Toscana 2017 0.75L

Sensi Ninfato Sangiovese Toscana 2017 0.75L

Regular price 2,310 ALL
Regular price 2,310 ALL Sale price 2,310 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe.

KRAHINA -Toskanë / Itali.

VARIETETET -Sangiovese 100%

PËRMBAJTJA E ALKOOLIT –14%

PAMJA E VERËS -E kuqe e errët, me reflekse vjollcë, e dendur.

SHIJA -Aromatike frutash të kuqe si: kumbull hoshafe dhe trëndafil. E plotë me tanina që ndihen dhe qëndrojnë gjatë.

View full details