Skip to product information
1 of 1

Sensi Chianti Riserva 2019 0.75L

Sensi Chianti Riserva 2019 0.75L

Regular price 1,695 ALL
Regular price 1,695 ALL Sale price 1,695 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe.

KRAHINA -Toskanë / Itali.

VARIETETET -Sangiovese 80%, Canaiolo 20%

PËRMBAJTJA E ALKOOLIT -13%

PAMJA E VERËS -E kuqe me refleks shege.

SHIJA -Buqetë e pasur aromash fruti, me tanina që ndihen, freski dhe butësi.

View full details