Skip to product information
1 of 1

Cielo E Terra Merlot Rosso 2020 0.75L

Cielo E Terra Merlot Rosso 2020 0.75L

Regular price 990 ALL
Regular price 990 ALL Sale price 990 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe.

KRAHINA -Veneto / Itali.

VARIETETET -Merlot 100%

PËRMBAJTJA E ALKOOLIT -12%

PAMJA E VERËS -E kuqe intensive rubini e dendur.

SHIJA -Aromë frutash, butësi dhe ekuilibër, athtësi e pëlqyeshme e varietetit merlot.

View full details