Skip to product information
1 of 1

Cielo E Terra Chardonnay 2020 0.75L

Cielo E Terra Chardonnay 2020 0.75L

Regular price 990 ALL
Regular price 990 ALL Sale price 990 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e bardhë.

KRAHINA -Piemonte / Itali.

VARIETETET -Chardonnay 100%

PËRMBAJTJA E ALKOOLIT -12%

PAMJA E VERËS -E bardhë me reflekse të lehta gjelbëroshe.

SHIJA -Aromë intensive e mollës së verdhë dhe agrumeve me retrogusto freskie, shumë e pasur në minerale.

View full details