Skip to product information
1 of 1

Cielo e Terra Cabernet Sauvignon 2021 0.75L

Cielo e Terra Cabernet Sauvignon 2021 0.75L

Regular price 990 ALL
Regular price 990 ALL Sale price 990 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe.

KRAHINA -Veneto / Itali.

VARIETETET -Cabernet sauvignon 100%

PËRMBAJTJA E ALKOOLIT -12%

PAMJA E VERËS -E kuqe e thellë.

SHIJA -Shije e plotë frutash të kuqe dhe erëza që dallohen lehtësisht me retrogusto të athët.

View full details