Skip to product information
1 of 1

Antinori Tormaresca Neprica Puglia Negroamaro 2021 0.75L

Antinori Tormaresca Neprica Puglia Negroamaro 2021 0.75L

Regular price 1,980 ALL
Regular price 1,980 ALL Sale price 1,980 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe.

KRAHINA -Apulia / Itali.

VARIETETET -Ngromano

PËRMBAJTJA E ALKOOLIT -14%

PAMJA E VERËS -Ngjyrë e kuqe rubin.

SHIJA -Në retrogusto ndihet shija e qershisë dhe reçelit me nota delikate dhe anisete. paraqitet e butë dhe elegante, me freski dhe gjallëri, të cilat vazhdojnë këndshëm në fund.

View full details