Skip to product information
1 of 1

Valfrutta Komposto Pjeshke Kavanoz 580Gr

Valfrutta Komposto Pjeshke Kavanoz 580Gr

Regular price 274 ALL
Regular price 304 ALL Sale price 274 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Të gatuara me avull në harkun kohor prej 24 orësh nga mbledhja në mënyrë që të ruhet freskia dhe origjinaliteti i produkteve. Praktike, mjafton të happen dhe të konsumohen. Pa konservante.
View full details