Skip to product information
1 of 1

Glen Grant 12-Vjeçar 0.7L

Glen Grant 12-Vjeçar 0.7L

Regular price 4,600 ALL
Regular price Sale price 4,600 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Ky uiski i punuar bukur ofron një shije të plotë, kremoze dhe nota karamele me karamele dhe fruta të pasura. Përfundimi i gjatë është i arrë me shpërthime delikate erëzash.

Një shije unike për çdo shprehje.

Ngjyrë: Ar i ndritshëm

Aromë: Butterscotch me vanilje, bajame dhe erëza karafil

Shije: Mollë kafe me fruta të pasura komplekse

Përfundimi: E gjatë, e përtypur me një fund frutash dhe arra

View full details