Skip to product information
1 of 1

Glen Grant 10-Vjeçar 0.7L

Glen Grant 10-Vjeçar 0.7L

Regular price 3,800 ALL
Regular price Sale price 3,800 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Ky malt elegant kërcen në shije me nota të buta frutash të kopshtit dhe gjalpë. Përfundimi është mjaft i gjatë dhe kompleks.

I shpërblyer dhe i vlerësuar vazhdimisht
I vetmi uiski skocez në botë që është votuar më i miri për 10 vjet e poshtë për shtatë herë rekord.

 

View full details