Skip to product information
1 of 1

Tequila Añejo Corralejo 0.7L

Tequila Añejo Corralejo 0.7L

Regular price 3,960 ALL
Regular price 3,960 ALL Sale price 3,960 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Kjo tequila 100% agave e vjetëruar për 12 muaj në fuçi lisi amerikane ka një profil ndijor që është unik në klasën e saj.


 E artë me ndezje qelibar.

 Nota të ëmbla kafeje dhe arra.

Shija: I mëndafshtë me një aromë intensive druri dhe tone tymi.

 38% alc. Vol
View full details