Skip to product information
1 of 1

Numanthia 2016 0.75L

Numanthia 2016 0.75L

Regular price 9,350 ALL
Regular price Sale price 9,350 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe.

KRAHINA -Toro / Spanjë.

VARIETETET -Tinta de toro 100%

PËRMBAJTJA E ALKOOLIT -15%

PAMJA E VERËS -E kuqe e errët intensive me trup të plotë e të dendur.

SHIJA -Gusto e shprehur përmes frutave të pjekura, shije dominuese e kakaos, duhanit, piperi, retrogusto; tymosje e këndshme ku perceptohet lisi dhe uthulla balsamike.

View full details