Skip to product information
1 of 1

Fantinel Cabernet Sauvignon Borgo Tesis 2019 0.75L

Fantinel Cabernet Sauvignon Borgo Tesis 2019 0.75L

Regular price 1,980 ALL
Regular price 1,980 ALL Sale price 1,980 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e bardhë.

KRAHINA -Friuli / Itali.

VARIETETET -Cabernet Sauvignon 100%.

PËRMBAJTJA E ALKOOLIT -12.5%

PAMJA E VERËS -E kuqe e thellë e dendur me refleks rubini.

SHIJA -Shije e pasur frutash si vishnja dhe qershia, me retrogusto piperi të zi dhe finoku.

  

View full details