Skip to product information
1 of 1

Fantinel Borgo Tesis Merlot 2018 0.75L

Fantinel Borgo Tesis Merlot 2018 0.75L

Regular price 2,035 ALL
Regular price 2,035 ALL Sale price 2,035 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe.

KRAHINA -Piemonte / Itali.

VARIETETET -Merlot 100%

PËRMBAJTJA E ALKOOLIT -12.5%

PAMJA E VERËS -E kuqe shege.

SHIJA -Aromë intensive dhe komplekse erëzash dhe frutash; tanina që qëndrojnë gjatë; me strukturë elegante.

View full details