Skip to product information
1 of 1

Antinori Santa Cristina Toscana 2021 0.75L

Antinori Santa Cristina Toscana 2021 0.75L

Regular price 1,980 ALL
Regular price 1,980 ALL Sale price 1,980 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe.

KRAHINA -Toskanë / Itali.

VARIETETET -Sangiovese, Cabernet Sauvignon, me pak Merlot dhe Syrah.

PAMJA E VERËS -E kuqe e ndezur me refleks rubini.

SHIJA -Aromë lulesh, vjollcë, trëndafil, fruta të pjekura, manaferra dhe boronicë.

View full details