Skip to product information
1 of 1

Antinori Guado Al Tasso Cont'Ugo Bolgheri 2020 0.75L

Antinori Guado Al Tasso Cont'Ugo Bolgheri 2020 0.75L

Regular price 6,600 ALL
Regular price Sale price 6,600 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe.

E dedikuar për ruajtje të gjatë me qëllim përmirësimin e shijes.

KRAHINA -Toskanë / Itali.

VARIETETET -Merlot 100%

PËRMBAJTJA E ALKOOLIT - 14.5%

 

PAMJA E VERES -E kuqe rubini me strukturë të dendur.

SHIJA -Aromë intensive mjedre dhe qershie të shoqëruara me erëza.

Me një retrogusto frutash që i rrisin harmoninë në çdo gllënjkë.

View full details